دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/02/16 دهمین جلسه ی  ستاد انتخابات استان اصفهان برگزار شد
دهمین جلسه ی ستاد انتخابات استان اصفهان برگزار شد دهمین جلسه ی ستاد انتخابات استان اصفهان با حضور رئیس ستاد انتخابات استان، رئیس هیأت نظارت بر انتخابات پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستای استان و اعضای کمیته های ستاد انتخابات تشکیل شد.
به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، دهمین جلسه ی ستاد انتخابات استان با حضور رئیس ستاد انتخابات استان، رئیس هیأت نظارت بر انتخابات پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستای استان و اعضای کمیته های ستاد انتخابات تشکیل شد .
در این جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سطح استان برای برگزاری پرشور و با حضورحداکثری تشریح گردید و ضمن ارائه گزارش کمیته ها، آمادگی استان برای برگزاری انتخابات پیش رو مورد ارزیابی قرار گرفت.
رئیس ستاد انتخابات استان با تاکید بر اینکه کمیته های ستاد انتخابات باید وظایف خود را با هماهنگی به انجام رسانند، اظهارداشت: زیرساخت ای لازم برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات ایجاد شده است و اقدامات برنامه ریزی شده برای برگزاری انتخابات بخوبی پیش رود.
گفتنی است در این جلسه کمیته های مختلف ستاد انتخابات گزارش خود را از اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات سال جاری در جلسه ارائه نمودند.
همچنین در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک در 10 شهر استان بحث و بررسی نهایی صورت گرفت و تصمیمات نهایی اتخاذ گردید.
139
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal