دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/02/12 رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان:  اصلی ترین وظیفه روابط عمومی ها در انتخابات امیدآفرینی و جلب اعتماد مردم  برای حضور گسترده در انتخابات است
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان: اصلی ترین وظیفه روابط عمومی ها در انتخابات امیدآفرینی و جلب اعتماد مردم برای حضور گسترده در انتخابات است احمد رضا ضیایی اظهارداشت: یکی از اصلی ترین وظیفه ی روابط عمومی ها اطلاع رسانی و امیدآفرینی و جلب اعتماد مردم برای حضور گسترده در انتخابات است و برهمین اساس مشارکت همه ی روابط عمومی ها برای حضور حداکثری مردم در انتخابات و جلب اعتماد آنان ضروری است.
به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان اصفهان، احمدرضا ضیایی در چهارمین جلسه ی کمیته ی اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان اصفهان که پیرامون تبلیغات محیطی انتخابات و با حضور مدیران روابط عمومی برخی دستگاه های اجرایی و اعضای کمیته برگزار گردید، اظهارداشت: با توجه به برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان و انتخابات میاندوره ی مجلس شورای اسلامی در شهرستان اصفهان، نقش روابط عمومی ها در تشویق مردم و حضور گسترده آن ها در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.
ضیایی یکی از اصلی ترین وظیفه ی روابط عمومی ها را اطلاع رسانی و امیدآفرینی و جلب اعتماد مردم برای حضور گسترده در انتخابات با اطلاع رسانی شفاف و بهنگام دانست.
وی اطلاع رسانی شایسته و صحیح به مردم را لازمه کار کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دانست و یکی از وظایف مهم این کمیته را زمینه سازی حضور حداکثری ، با شور و نشاط مردم در انتخابات برشمرد.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی هنرمندانه، از دستاوردهای انقلاب و نظام توسط روابط عمومی های دستگاه های اجرایی می تواند به افزایش اعتماد عمومی و مشارکت مردم در انتخابات کمک کند.
وی خاطر نشان کرد: ستاد انتخابات استان مشارکت حداکثری، قانون مداری و سلامت و امینت کامل انتخابات را بعنوان اهداف اصلی خود مدنظر گرفته است که کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات با مشارکت روابط عمومی های دستگاه های اجرایی می تواند در مشارکت حداکثری و باشکوه مردم نقش مهمی ایفا کند.
ضیایی با بیان اینکه روابط عمومی ها مشاوران افکار عمومی در انتخابات هستند، گفت: همه باید تلاش کنند که انتخابات در سلامت کامل و با مشارکت گسترده ی مردم برگزار گردد.
ضیایی فضاسازی شهری، محیط های اداری و استفاده از ظرفیت شهر را متناسب با انتخابات مطرح کرد و بر آگاه سازی صحیح و کارآمد و تشویق و ترغیب مردم به مشارکت در تعیین سرنوشت خود تاکید کرد و این مشارکت را زمینه ساز رشد و تعالی و پیشرفت جامعه عنوان نمود.
احمد رضا ضیایی خواستار همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و نهادها جهت فضاسازی مناسب تبلیغی و حضور حداکثری در سطح استان شد و بر ممنوعیت کلیه ی ادارت و نهادها و شهرداری ها در استفاده از اموال عمومی و دولتی له یا علیه نامزدها تاکید کرد.
وی به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز اشاره کرد و افزود: روابط عمومی ها می توانند در ارتقای سطح آگاهی مردم و تبیین وظایف شوراها موثر باشند.
گفتنی است در این جلسه مدیران روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره کل کار تعاون و رفاه اجتماعی، شرکت نمایشگاه ها، سازمان صنعت معدن و تجارت و اداره کل اوقاف و امور خیریه ی استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات و ... ظرفیت های خود را برای تبلیغات در انتخابات و جلب مشارکت حداکثری مردم تشریح کردند.
123
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal